Partnerzy:   URZĄD MIASTA BEŁCHATOWA
Starostwo Powiatowe w Bełchatowie
Szpital Wojewódzki im. Jana Pawła II w Bełchatowie
Regionalna Izba Gospodarcza
PGE
rekrutacja online
Społeczna Akademia Nauk
Clark University
Polska Akademia Nauk

Witamy w Strefie Studenta

Logowanie:

Login:

Hasło:

Masz problem z zalogowaniem ?
×

Witamy w Strefie Studenta

Pomoc:

Niektóre z podstron chronione są hasłem i są dostępne tylko dla studentów Społecznej Akademii Nauk.

Przykładowe dane potrzebne do poprawnego zalogowania się:

Login » Twój numer indeksu np.: 14206
Hasło » Cztery pierwsze cyfry Twojego numeru PESEL złączone z pierwszą literą imienia matki, np.: 8406m (mała litera).

×

W Bełchatowie będą kształcić przyszłych policjantów

Źródło: www.belchatow.bai.pl

"Marzysz o pracy w służbie mundurowej, placówce społecznej, pedagogicznej lub resocjalizacyjnej, a może chcesz podnieść swoje kwalifikacje zawodowe?" - czytamy na ulotce nowej oferty Społecznej Akademii Nauk z Bełchatowa. Nowa specjalność to "Resocjalizacja z profilaktyką społeczną i prewencją kryminalną".

W Bełchatowie będą kształcić przyszłych policjantów


Nowo powstały kierunek studiów licencjackich SAN-u ma ruszyć od tej jesieni. Dziś w tej sprawie została podpisana umowa partnerska między Starostwem Powiatowym w Bełchatowie a Społeczną Akademią Nauk.


Nowy kierunek oferty edukacyjnej SAN-u, który zagwarantuje przyszłemu absolwentowi solidne podstawy do podjęcia pracy w służbach mundurowych, placówek społecznych, pedagogicznych i resocjalizacyjnych. Pomysł objęcia patronatem szkoły ponadgimnazjalne ma pomóc młodzieży w obraniu ścieżki kariery zawodowej.

Treść listu intencyjnego współpracy pomiędzy Starostwem Powiatowym w Bełchatowie a Społeczną Akademią Nauk odwołuje się do podjęcia współpracy ukierunkowanej na wysoki poziom kształcenia. Jak powiedział dr Adam Gogacz z SAN-u: W dążeniu do realizacji wyznaczonego celu Społeczna Akademia Nauk Wydział Zamiejscowy w Bełchatowie wyraża gotowość do objęcia patronatem klas licealnych prowadzonych w szkołach podległych Staroście Bełchatowskiemu i po analizie innowacji pedagogicznych wdrożonych w niektórych szkołach deklaruje stworzenie własnej oferty edukacyjnej ukierunkowanej na zapewnienie uczniom kontynuacji kształcenia obranej specjalności oraz poszerzenia kompetencji w zakresie merytorycznym zgodnym z wybraną specjalnością.

Starosta Bełchatowski, Szczepan Chrzęst podczas konferencji wypowiedział się bardzo pozytywnie na temat umowy partnerskiej: Bełchatów się rozwija - im więcej młodzieży skończy uczelnie na naszym terenie, tym jest większa szansa, również tutaj ta młodzież pozostanie.

Z nową ofertą edukacyjną Wydziału Zamiejscowego Społecznej Akademii Nauk w Bełchatowie można zapoznać się już dziś w czasie XII Targów Edukacyjnych w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 4 w Bełchatowie. Kierunek - resocjalizacja z profilaktyką społeczną i prewencją kryminalną już teraz cieszy się sporym zainteresowaniem wśród uczniów. Co ważne - szkoła ma przygotować do pracy, o jakiej każdy marzy, a mianowicie w służbach mundurowych.

Beata Kawnik

Media pisały: belchatow.naszemiasto.pl, www.ebelchatow.pl


galeria zdjęć


W Bełchatowie będą kształcić przyszłych policjantów

W Bełchatowie będą kształcić przyszłych policjantów


Rekrutacja 2016-2017

Studia II stopnia  

*Profil specjalnościowy realizowany na kierunku Zarządzanie. Studia realizowane przy wykorzystaniu metod i technik e-learningowych.
* Kontynuacja nauki odbywa się w ramach odrębnej ścieżki kształcenia na kierunku Zarządzanie lub na studiach realizowanych we współpracy z Clark Univeristy z USA. Studia realizowane przy wykorzystaniu technik i metod e-learningowych.

           
Społeczna Akademia Nauk Wydział w Bełchatowie oferuje kształcenie na kierunkach ekonomicznych (logistyka, zarządzanie), kierunkach społeczno-humanistycznych (filologia angielska), kierunkach technicznych (informatyka), kierunkach medycznych (fizjoterapia) i kierunkach prawnych (administracja). Społeczna Akademia Nauk w swojej ofercie, ma nie tylko studia po polsku, ale również studia po angielsku. Studia po angielsku prowadzone są między innymi na takich kierunkach jak: Master of Science in Information Technology, Master of Science in Professional Communication czy Filologia angielska & Master of Science in Professional Communication. Społeczna Akademia Nauk umożliwia także studiowanie elitarnego kierunku MBA (Master of Business Administration). Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!