Partnerzy:   URZĄD MIASTA BEŁCHATOWA
Starostwo Powiatowe w Bełchatowie
Szpital Wojewódzki im. Jana Pawła II w Bełchatowie
Regionalna Izba Gospodarcza
PGE
rekrutacja online
Społeczna Akademia Nauk
Clark University
Polska Akademia Nauk

Witamy w Strefie Studenta

Logowanie:

Login:

Hasło:

Masz problem z zalogowaniem ?
×

Witamy w Strefie Studenta

Pomoc:

Niektóre z podstron chronione są hasłem i są dostępne tylko dla studentów Społecznej Akademii Nauk.

Przykładowe dane potrzebne do poprawnego zalogowania się:

Login » Twój numer indeksu np.: 14206
Hasło » Cztery pierwsze cyfry Twojego numeru PESEL złączone z pierwszą literą imienia matki, np.: 8406m (mała litera).

×

Dlaczego warto studiować w Społecznej Akademii Nauk w Bełchatowie ?
Dlaczego warto studiować w Społecznej Akademii Nauk


Społeczna Akademia Nauk to uczelnia która swoją ofertę kieruje do tych osób, które swoją pasję i zainteresowania chcą połączyć z przyszłą pracą w swoim ulubionym zawodzie. Najwiekszy nacisk władze uczelni kładą na zwiększenie współpracy z firmami, w których studenci znajdą satysfakcjonującą ich pracę.


 • Proponujemy dogodną lokalizację – Bełchatów – blisko miejsca zamieszkania

 • 4 miejsce w rankingu niepublicznych Szkół Wyższych

 • Wyższa Szkoła w Bełchatowie o bardzo wysokiej renomie

 • Zapewnia nowoczesne wykształcenie proponując wiele kierunków studiów oraz specjalizacji

 • Wieloletnie doświadczenie – MAMY JUŻ 19 LAT

 • Studiując w Społecznej Akademii Nauk poznasz nowych i ciekawych ludzi

 • Przygotowujemy studenta do uczestniczenia w „prawdziwym” życiu biznesowym poprzez doskonalenie umiejętności potrzebnych w pracy zawodowej i rozwijanie kreatywności. Proponujemy oferty pracy poprzez Studenckie Biuro Karier.

 • Ponad 18 tys. zadowolonych studentów i 25 tys. absolwentów

 • Szeroka oferta wyjazdów zagranicznych w ramach programu Erasmus

 • Bogaty system stypendiów (80% wnioskodawców otrzymało w 2013r.) i refundacji czesnego (płatność w ratach oraz zniżki przy płatności z góry za semestr)

 • Jesteśmy uczelnią przyjazną studentowi – chcemy sprawić, by okres spędzony na studiach był tym najlepszym w życiu czasem. Samorząd Studencki organizuje wycieczki oraz imprezy m.in. fuksówki, juwenalia, półmetki.

 • Szeroka gama zniżek (promocji) studenckich – do skorzystania wymagana jest tylko legitymacja studencka

 • Posiadamy odpowiednio dobraną kadrę naukowo-dydaktyczną. Jej trzon stanowią wieloletni pracownicy naukowi oraz praktycy o uznanej pozycji w kraju i zagranicą. Ich doświadczenie i niekwestionowana wiedza gwarantują wysoki poziom kształcenia oraz rozwój osobowości.

 • Prowadzimy w Katedrach prace, które mają na celu ciągłe uaktualnianie i unowocześnianie istniejących programów nauczania – tak, by były one w największym stopniu dostosowane do wymogów zmieniających się realiów gospodarczych.

 • Przekazujemy studentom praktyczne umiejętności: zajęcia oparte o „case studies”, bezpłatne, dodatkowe kursy i szkolenia, atrakcyjne specjalności, nauka nowoczesnych programów i aplikacji komputerowych oraz powiązanie treści wykładanych przedmiotów z praktyką gospodarczą.

 • Wyposażamy naszych studentów w specjalistyczną wiedzę oraz rozwija w nich wrażliwości na społeczne aspekty gospodarki rynkowej. Wskazujemy na potrzebę utrzymania równowagi pomiędzy skutecznością a wartościami ogólnoludzkimi, równowagi pomiędzy techno a humanum.

 • Dbamy o to, by studenci czuli się jak "u siebie". Aby relacje między kadrą dydaktyczną, pracownikami administracyjnymi Uczelni oraz studentami były oparte na otwartości, wzajemnym szacunku i zrozumieniu.

 • Od lat intensywnie współpracujemy z uczelniami zagranicznymi z Europy i spoza niej. Kontakty z prestiżową amerykańską uczelnią Clark University zaowocowały w 2003 roku uruchomieniem nowej, niespotykanej jak dotąd na polskim rynku edukacyjnym, oferty studiów. W ramach studiów II stopnia studenci mają dodatkową możliwość uzyskania dyplomu Master Clark University.

 • Posiadamy ogólnie dostępny bezpłatny dostęp do Internetu dla każdego

 • Sale dydaktyczne dostosowane do oczekiwań studentów

 • Tylko u Nas! Możliwość uzyskania 2 dyplomów – studiów magisterskich i podyplomowych tylko w 2 lata!

 • Naszym studentom proponujemy praktyki zawodowe w znanych firmach i instytucjach

Rekrutacja 2018-2019

Studia II stopnia  

*Profil specjalnościowy realizowany na kierunku Zarządzanie. Studia realizowane przy wykorzystaniu metod i technik e-learningowych.
* Kontynuacja nauki odbywa się w ramach odrębnej ścieżki kształcenia na kierunku Zarządzanie lub na studiach realizowanych we współpracy z Clark Univeristy z USA. Studia realizowane przy wykorzystaniu technik i metod e-learningowych.

Studia jednolite magisterskie:  
           
Społeczna Akademia Nauk Wydział w Bełchatowie oferuje kształcenie na kierunkach ekonomicznych (logistyka, zarządzanie), kierunkach społeczno-humanistycznych (filologia angielska), kierunkach technicznych (informatyka), kierunkach medycznych (fizjoterapia) i kierunkach prawnych (administracja). Społeczna Akademia Nauk w swojej ofercie, ma nie tylko studia po polsku, ale również studia po angielsku. Studia po angielsku prowadzone są między innymi na takich kierunkach jak: Master of Science in Information Technology, Master of Science in Professional Communication czy Filologia angielska & Master of Science in Professional Communication. Społeczna Akademia Nauk umożliwia także studiowanie elitarnego kierunku MBA (Master of Business Administration). Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!