Partnerzy:   URZĄD MIASTA BEŁCHATOWA
Starostwo Powiatowe w Bełchatowie
Szpital Wojewódzki im. Jana Pawła II w Bełchatowie
Regionalna Izba Gospodarcza
PGE
rekrutacja online
Społeczna Akademia Nauk
Clark University
Polska Akademia Nauk

Witamy w Strefie Studenta

Logowanie:

Login:

Hasło:

Masz problem z zalogowaniem ?
×

Witamy w Strefie Studenta

Pomoc:

Niektóre z podstron chronione są hasłem i są dostępne tylko dla studentów Społecznej Akademii Nauk.

Przykładowe dane potrzebne do poprawnego zalogowania się:

Login » Twój numer indeksu np.: 14206
Hasło » Cztery pierwsze cyfry Twojego numeru PESEL złączone z pierwszą literą imienia matki, np.: 8406m (mała litera).

×

ZOSTAŃ POLICJANTEM!

ZOSTAŃ POLICJANTEM!


28 października 2018 roku w sali odpraw bełchatowskiej komendy zebrali się studenci Społecznej Akademii Nauk, uczniowie klasy policyjnej ZSP nr 3 w Bełchatowie oraz mieszkańcy powiatu bełchatowskiego, zainteresowani służbą w Policji.

Licznie zgromadzonych uczestników przywitał insp. Karol Mielczarek – Komendant Powiatowy Policji w Bełchatowie. Po części oficjalnej głos zabrał podkom. Sebastian Łabędzki z OPP w Łodzi, który opowiedział o niełatwej służbie policjanta, prezentując przy okazji film ze szkoleń policjantów w oddziałach prewencji. Następnie specjalista Zespołu Kadr i Szkolenia, przedstawił proces rekrutacji od momentu złożenia wymaganych dokumentów, aż do rozmowy kwalifikacyjnej. Zebrani mieli także okazję uczestniczyć w krótkich zajęciach psychospołecznych.

Kolejnym etapem spotkania w ramach „Dnia otwartego” była możliwość sprawdzenia się w teście sprawnościowym, dokładnie takim samym, jaki obowiązuje podczas testów do Policji. Ci, którzy nie wzięli ze sobą stroju sportowego mieli okazję przymierzyć przywiezione przez funkcjonariuszy OPP w Łodzi elementy stroju wykorzystywanego podczas zabezpieczania różnego rodzaju imprez czy demonstracji.

Tym, którzy nie byli obecni na spotkaniu, a są zainteresowani służbą w Policji przypominamy, że procedura rekrutacji do służby w Policji ma charakter ciągły i konkursowy. Oznacza to, że dokumenty są przyjmowane przez cały rok, natomiast charakter konkursowy wynika z faktu, iż w trakcie postępowania kandydat uzyskuje z czterech etapów określoną ilość punktów (test wiedzy, ocena sprawności fizycznej, test psychologiczny oraz rozmowa kwalifikacyjna). Im więcej punktów zdobędzie kandydat, tym wyżej znajduje się na liście rankingowej po zakończeniu całej procedury.

Więcej informacji znajdziecie Państwo na stronie http://belchatow.policja.gov.pl

 • ZOSTAŃ POLICJANTEM!
 • ZOSTAŃ POLICJANTEM!
 • ZOSTAŃ POLICJANTEM!
 • ZOSTAŃ POLICJANTEM!
 • ZOSTAŃ POLICJANTEM!
 • ZOSTAŃ POLICJANTEM!
 • ZOSTAŃ POLICJANTEM!
 • ZOSTAŃ POLICJANTEM!
 • ZOSTAŃ POLICJANTEM!
 • ZOSTAŃ POLICJANTEM!
 • ZOSTAŃ POLICJANTEM!
 • ZOSTAŃ POLICJANTEM!
 • ZOSTAŃ POLICJANTEM!


Rekrutacja 2018-2019

Studia II stopnia  

*Profil specjalnościowy realizowany na kierunku Zarządzanie. Studia realizowane przy wykorzystaniu metod i technik e-learningowych.
* Kontynuacja nauki odbywa się w ramach odrębnej ścieżki kształcenia na kierunku Zarządzanie lub na studiach realizowanych we współpracy z Clark Univeristy z USA. Studia realizowane przy wykorzystaniu technik i metod e-learningowych.

Studia jednolite magisterskie:  
           
Społeczna Akademia Nauk Wydział w Bełchatowie oferuje kształcenie na kierunkach ekonomicznych (logistyka, zarządzanie), kierunkach społeczno-humanistycznych (filologia angielska), kierunkach technicznych (informatyka), kierunkach medycznych (fizjoterapia) i kierunkach prawnych (administracja). Społeczna Akademia Nauk w swojej ofercie, ma nie tylko studia po polsku, ale również studia po angielsku. Studia po angielsku prowadzone są między innymi na takich kierunkach jak: Master of Science in Information Technology, Master of Science in Professional Communication czy Filologia angielska & Master of Science in Professional Communication. Społeczna Akademia Nauk umożliwia także studiowanie elitarnego kierunku MBA (Master of Business Administration). Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!