Partnerzy:   URZĄD MIASTA BEŁCHATOWA
Starostwo Powiatowe w Bełchatowie
Szpital Wojewódzki im. Jana Pawła II w Bełchatowie
Regionalna Izba Gospodarcza
PGE
rekrutacja online
Społeczna Akademia Nauk
Clark University
Polska Akademia Nauk

Witamy w Strefie Studenta

Logowanie:

Login:

Hasło:

Masz problem z zalogowaniem ?
×

Witamy w Strefie Studenta

Pomoc:

Niektóre z podstron chronione są hasłem i są dostępne tylko dla studentów Społecznej Akademii Nauk.

Przykładowe dane potrzebne do poprawnego zalogowania się:

Login » Twój numer indeksu np.: 14206
Hasło » Cztery pierwsze cyfry Twojego numeru PESEL złączone z pierwszą literą imienia matki, np.: 8406m (mała litera).

×

Dzień otwarty dla wszystkich zainteresowanych służbą w Policji

W najbliższą niedzielę wszystkich zainteresowanych służbą w Policji zapraszamy do budynku komendy przy ul. 1 Maja 7 w Bełchatowie na „Dzień otwarty”. Zaczynamy o godzinie 9.00. Prosimy o punktualne przybycie.

28 października 2018 roku o godz. 9.00 w budynku Komendy Powiatowej Policji w Bełchatowie odbędzie się dzień otwarty pod hasłem: „Miej odwagę spełniać marzenia” dla zainteresowanych służbą w Policji. Każdy będzie mógł się zapytać o zasady i procedury rekrutacji.

Odbędą się także zajęcia z psychologiem. Ponadto każdy, kto zabierze ze sobą obuwie i strój sportowy, będzie mógł się sprawdzić pod okiem policyjnych instruktorów, na torze przeszkód, jaki pokonują kandydaci do służby. KPP w Bełchatowie nie ponosi odpowiedzialności za ewentualne kontuzje lub urazy. Po raz pierwszy w przedsięwzięciu udział wezmą funkcjonariusze służący w Oddziałach Prewencji Policji w Łodzi, którzy podzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem. W razie ewentualnych pytań dot. dnia otwartego prosimy dzwonić do Zespołu Kadr i Szkolenia tel. 44/635 52 38, 44 635 52 18.

źródło: belchatow.policja.gov.pl


Dzień otwarty dla wszystkich zainteresowanych służbą w PolicjiRekrutacja 2018-2019

Studia II stopnia  

*Profil specjalnościowy realizowany na kierunku Zarządzanie. Studia realizowane przy wykorzystaniu metod i technik e-learningowych.
* Kontynuacja nauki odbywa się w ramach odrębnej ścieżki kształcenia na kierunku Zarządzanie lub na studiach realizowanych we współpracy z Clark Univeristy z USA. Studia realizowane przy wykorzystaniu technik i metod e-learningowych.

Studia jednolite magisterskie:  
           
Społeczna Akademia Nauk Wydział w Bełchatowie oferuje kształcenie na kierunkach ekonomicznych (logistyka, zarządzanie), kierunkach społeczno-humanistycznych (filologia angielska), kierunkach technicznych (informatyka), kierunkach medycznych (fizjoterapia) i kierunkach prawnych (administracja). Społeczna Akademia Nauk w swojej ofercie, ma nie tylko studia po polsku, ale również studia po angielsku. Studia po angielsku prowadzone są między innymi na takich kierunkach jak: Master of Science in Information Technology, Master of Science in Professional Communication czy Filologia angielska & Master of Science in Professional Communication. Społeczna Akademia Nauk umożliwia także studiowanie elitarnego kierunku MBA (Master of Business Administration). Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!