Partnerzy:   URZĄD MIASTA BEŁCHATOWA
Starostwo Powiatowe w Bełchatowie
Szpital Wojewódzki im. Jana Pawła II w Bełchatowie
Regionalna Izba Gospodarcza
PGE
rekrutacja online
Społeczna Akademia Nauk
Clark University
Polska Akademia Nauk

Witamy w Strefie Studenta

Logowanie:

Login:

Hasło:

Masz problem z zalogowaniem ?
×

Witamy w Strefie Studenta

Pomoc:

Niektóre z podstron chronione są hasłem i są dostępne tylko dla studentów Społecznej Akademii Nauk.

Przykładowe dane potrzebne do poprawnego zalogowania się:

Login » Twój numer indeksu np.: 14206
Hasło » Cztery pierwsze cyfry Twojego numeru PESEL złączone z pierwszą literą imienia matki, np.: 8406m (mała litera).

×

SAN podpisała porozumienie o współpracy z Elfa Pharm

SAN podpisała porozumienie o współpracy z Elfa Pharm

Spółki Elfa Pharm Polska oraz Elfa Pharm sp. z o. o. wchodzą w skład międzynarodowego holdingu ELFA, który zajmuje się produkcją oraz dystrybucją kosmetyków na rynek polski. Sukces firmy oparty jest na jakości produktów, wytwarzanych w Polsce, w laboratoriach i zakładach produkcyjnych w Krakowie i Chociwiu w województwie łódzkim – nowoczesnej fabryce o standardach farmaceutycznych.

Elfa Pharm Polska zdobyła szerokie uznanie wśród konsumentek nie tylko w Polsce, ale i za granicą. Obecnie, firma eksportuje swoje produkty do większości krajów zachodniej i środkowo-wschodniej Europy, a także do Stanów Zjednoczonych, Malezji, Tajwanu, czy krajów Zatoki Perskiej.

W porozumieniu zadeklarowano współpracę w zakresie konsultowania programów kształcenia, wdrażania innowacyjnych technologii i kreowania rozwoju przemysłu zaawansowanych technologii, organizowania kursów, szkoleń oraz studiów podyplomowych oraz udział we wspólnych pracach naukowo-badawczych.

Podpisane porozumienie ma ułatwić studentom oraz absolwentom Społecznej Akademii Nauk rozwój zawodowy w branży kosmetycznej oraz wpływać korzystnie na tworzenie innowacyjnych technologii.

Osoby sygnujące porozumienie:
  • ze strony Elfa Pharm Sp. z o.o. – Prezes Zarządu Pan Robert Miniak
  • ze strony SAN – Dyrektor Instytutu Nauk o Zdrowiu – Prof. zw. dr hab. Adam Jaworski oraz Pan Mirosław Olszewski – Dyrektor Biura ds. współpracy z otoczeniem społeczno–gospodarczym
  • SAN podpisała porozumienie o współpracy z Elfa Pharm
  • SAN podpisała porozumienie o współpracy z Elfa Pharm
  • SAN podpisała porozumienie o współpracy z Elfa Pharm
  • SAN podpisała porozumienie o współpracy z Elfa Pharm
  • SAN podpisała porozumienie o współpracy z Elfa Pharm


Rekrutacja 2018-2019

Studia II stopnia  

*Profil specjalnościowy realizowany na kierunku Zarządzanie. Studia realizowane przy wykorzystaniu metod i technik e-learningowych.
* Kontynuacja nauki odbywa się w ramach odrębnej ścieżki kształcenia na kierunku Zarządzanie lub na studiach realizowanych we współpracy z Clark Univeristy z USA. Studia realizowane przy wykorzystaniu technik i metod e-learningowych.

Studia jednolite magisterskie:  
           
Społeczna Akademia Nauk Wydział w Bełchatowie oferuje kształcenie na kierunkach ekonomicznych (logistyka, zarządzanie), kierunkach społeczno-humanistycznych (filologia angielska), kierunkach technicznych (informatyka), kierunkach medycznych (fizjoterapia) i kierunkach prawnych (administracja). Społeczna Akademia Nauk w swojej ofercie, ma nie tylko studia po polsku, ale również studia po angielsku. Studia po angielsku prowadzone są między innymi na takich kierunkach jak: Master of Science in Information Technology, Master of Science in Professional Communication czy Filologia angielska & Master of Science in Professional Communication. Społeczna Akademia Nauk umożliwia także studiowanie elitarnego kierunku MBA (Master of Business Administration). Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!