Partnerzy:   URZĄD MIASTA BEŁCHATOWA
Starostwo Powiatowe w Bełchatowie
Szpital Wojewódzki im. Jana Pawła II w Bełchatowie
Regionalna Izba Gospodarcza
PGE
rekrutacja online
Społeczna Akademia Nauk
Clark University
Polska Akademia Nauk

Witamy w Strefie Studenta

Logowanie:

Login:

Hasło:

Masz problem z zalogowaniem ?
×

Witamy w Strefie Studenta

Pomoc:

Niektóre z podstron chronione są hasłem i są dostępne tylko dla studentów Społecznej Akademii Nauk.

Przykładowe dane potrzebne do poprawnego zalogowania się:

Login » Twój numer indeksu np.: 14206
Hasło » Cztery pierwsze cyfry Twojego numeru PESEL złączone z pierwszą literą imienia matki, np.: 8406m (mała litera).

×

Studiuj z przyjaciółmi i skorzystaj z atrakcyjnych promocji!!!

Studia przez wielu absolwentów określane są jako najpiękniejszy okres w życiu. Rozpoczynając nowy rok akademicki i stając przed nowymi wyzwaniami warto mieć obok siebie przyjaciół.

W związku z tym przygotowaliśmy specjalną promocję dla naszych studentów, którzy polecą swoim przyjaciołom studia w Społecznej Akademii Nauk!

Za pierwszą poleconą osobę uzyskujecie obniżkę czesnego o 200 zł, każdy kolejny przyjaciel, który wpisze Was jako osobę polecającą mu studia w SAN to obniżka o kolejne 100 zł. Szczegółową ofertę edukacyjną Społecznej Akademii Nauk znajdziecie pod linkiem.


Studiuj z przyjaciółmi i skorzystaj z atrakcyjnych promocji!!!

Nie zwlekajcie i już dziś zaproście swoich przyjaciół do studiowania w Społecznej Akademii Nauk, a następnie cieszcie się z uzyskanej zniżki w opłatach czesnego

Szczegółowe informacje dotyczące regulaminu promocji „Studiuj z przyjaciółmi” można uzyskać w Biurze Rekrutacji SAN w Bełchatowie:
ul. Czaplinecka 96, 97-400 Bełchatów
tel. 44 788 46 22, e-mail: belchatow@spoleczna.plRekrutacja 2018-2019

Studia II stopnia  

*Profil specjalnościowy realizowany na kierunku Zarządzanie. Studia realizowane przy wykorzystaniu metod i technik e-learningowych.
* Kontynuacja nauki odbywa się w ramach odrębnej ścieżki kształcenia na kierunku Zarządzanie lub na studiach realizowanych we współpracy z Clark Univeristy z USA. Studia realizowane przy wykorzystaniu technik i metod e-learningowych.

Studia jednolite magisterskie:  
           
Społeczna Akademia Nauk Wydział w Bełchatowie oferuje kształcenie na kierunkach ekonomicznych (logistyka, zarządzanie), kierunkach społeczno-humanistycznych (filologia angielska), kierunkach technicznych (informatyka), kierunkach medycznych (fizjoterapia) i kierunkach prawnych (administracja). Społeczna Akademia Nauk w swojej ofercie, ma nie tylko studia po polsku, ale również studia po angielsku. Studia po angielsku prowadzone są między innymi na takich kierunkach jak: Master of Science in Information Technology, Master of Science in Professional Communication czy Filologia angielska & Master of Science in Professional Communication. Społeczna Akademia Nauk umożliwia także studiowanie elitarnego kierunku MBA (Master of Business Administration). Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!